Atsauksmes

reinis zitmanisVaru personīgi ieteikt Auto Apkopes Servisu, kā pretimnākošu un kompetentu servisu, kurā vienmēr ir bijusi rūpīga attieksme pret darbu un manu auto. Uzticot savu auto apkopei vai remontam esmu pārliecināts, kas viss būs vislabākajā kārtībā!

Reinis Zitmanis,
tehnoloģiju speciālists, Saab un Toyota lietotājs, lasiet vairāk itero.lv

 

Mani sauc Pavels. Man bija lieliska iespēja iegūt praktiskās iemaņas Auto Apkopes Servisā īstu profesionāļu vadībā. Es ieguvu labu pieredzi aizraujošā darbā ar dažādiem mehānismiem un agregātiem. ASV universitātē iegūtās zināšanas mašīnbūvē es varēju pielietot dāžādos interesantos projektos. Apmācības procesā mēs remontējām motoru, veicām apkopi bremžu sistēmai kā arī pētījām dažādas balstiekārtas. Jānis ir atsaucīgs vadītājs, vienmēr paskaidro, ja kaut kas man neizdodas. Viņš nekad nedod tiešu risinājumu, bet gan parāda virzienu, kurā vajag darboties. Tāda pieeja problēmu risināšanā man palīdzēja attīstīt tehnisko domāšanu, atrast izeju pat no pilnīgi bezcerīgas situācijas. Darbojoties ar servisa instrumentiem un iekārtām, es ieguvu pārliecību par saviem spēkiem nākotnē patstāvīgi veikt dažādus remontdarbus. Esmu ļoti pateicīgs visam kolektīvam par atbalstu manā profesionālajā izaugsmē!

Students,
Pavels Grigorjevs, Tenesī universitāte Čatanūgā, utc.edu

 

Emils RTUAuto Apkopes Servisā katram uzdevumam pieiet atbildīgi un pedantiski. Atšķirībā no citiem servisiem visi darbi notiek tīrā, sakārtotā vidē, kas palielina produktivitāti un ļauj pilnīgi koncentrēties uzdevumam. Man ir paveicies mācīties un praktiski pielietot zināšanas remontējot savu auto tieši šeit – īstu profesionāļu vadībā. Vērojot meistara Andra darbu iemācījos ne tikai pamatus auto remontēšanā, bet arī koncentrēties un savākties brīžos, kad tas ir nepieciešams, jo šajā darbā ir svarīgs katrs sīkums.

Students,
Emīls Boreiko, Rīgas Tehniskā universitāte, rtu.lv

 

Arturs RTU.1Auto Apkopes Serviss, manuprāt, līdzinās mazam dīlercentram, jo pie katra jautājuma un problēmas ir ļoti nopietna pieeja. Servisā ir ļoti tīra vide, nekautrēšos teikt, sterila. Neviena eļļas pile nedrīkst parādīties ne uz vertikālām, ne uz horizontālām servisa telpas virsmām, pat atslēgām pēc darba jābūt nomazgātām.

Students,
Artūrs Smirnovs, Rīgas Tehniskā universitāte, rtu.lv
 
 
dima-rtuAuto Apkopes Serviss ir vieta, kurā man patīk darboties. Šeit ir nopietna attieksme pret darbu,  visam pieiet ļoti atbildīgi. Servisā rūpējas par kārtību, drošību un tīrību, jo tas ietekmē automobiļu apkopes kvalitāti. Pēc remonta darbvieta ir jāuzkopj un instrumenti jāsaliek savās vietās. Lai apgūtu praktiskās iemaņas, es izmantoju savu auto. Jānis un Andris ir profesionāļi, kas ne tikai rūpējas par to, lai automobiļu remonts notiktu kvalitatīvi, bet arī dod padomus un palīdz remonta procesā, ja tas man ir nepieciešams.

Students,
Dmitrijs Žukevičs, Rīgas Tehniskā universitāte, rtu.lv