Auto sagāde no Eiropas un Amerikas

Auto Apkopes Serviss piedāvā savu profesionālo palīdzību automobiļa iegādē, gan Latvijā, gan arī no citām valstīm. Visi automobiļi pirms pirkšanas tiek pārbaudīti, kā arī veicam ceļa izmēģinājuma braucienus. Tā rezultātā jūs saņemsiet tādu automobili, kādu vēlējāties.

Palīdzēsim automobili gan sertificēt, ja auto ir no ASV, gan arī piereģistrēt Lietuvā, piekam, izdotie sertifikāti ir derīgi visā Eiropas Savienībā. Tas dod jums iespēju reģistrēt automobili jebkurā dalībvalstī. EU Certified Laboratories

Lietuvā nav ceļa nodokļa un tehniskā apskate ir reizi divos gados.

eu_flag_map

 

Ir novērots, ka gan Latvijas ceļu segumu dēļ, gan arī klimatisko apstākļu dēļ, automobiļi Latvijā nolietojas daudz straujāk, nekā Centrāleiropā. Tāpēc lietotu automobili labāk ir iegādāties tādās Eiropas valstīs kā, piemēram, Vācija, Francija, Itālija, Beļģija, Dānija, Nīderlande un Šveice.

 

 

937px-USA_Flag_Map_svg_Ja vēlaties iegādāties lietotu Amerikā ražotu automobili, tad vislabāk to sameklēt ASV un atvest ar kuģi uz Latviju vai Lietuvu. Transportēšanas laiks parasti svārstās no četrām līdz sešām nedēļām.
Ievedot automobili Eiropā no ASV ir jārēķinās ar papildus izmaksām: 10% muitas nodokli un 21% PVN, kā arī ar sertifikāciju, ja auto ir ražots pēc 2000.gada. Lietuvā  ievest automobili no ASV ir daudz izdevīgāk neka Latvijā.